Let op: Donderdag 20 februari 20.00 uur: Slikkerveer - Barendrecht (oefenwedstrijd)

Na D1 ook Slikkerveer E1 Ridderkerks kampioen

na-d1-ook-slikkerveer-e1-ridderkerks-kampioen

Geplaatst op: 29-09-2015

Na een enerverende onderlinge competitie van de Ridderkerkse verenigingen SV Slikkerveer, RVVH, SV Bolnes en VV Rijsoord is uiteindelijk het E1 team van SV Slikkerveer als winnaar uit de bus gekomen.

Op de slotdag van de competitie kwamen 3 teams met een gelijk puntenaantal boven aan. Het zeer ruime, positieve doelsaldo (31 voor en 7 tegen doelpunten) van SV Slikkerveer E1 gaf uiteindelijk de doorslag. Op de foto van links naar rechts boven Roderick Meuzelaar, Peter de Graaff (trainer), Jawad Ayadi, Denzel Seepersaud, Armin Cehajic, Fabian Weber, en Kevin Massuger. Beneden; Tyler van den Bout, Twan Heester, Noah Donk, Tim Holtgrefe en Lucas Blok.

Van harte gefeliciteerd!Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x