Mini workshop (sport)fotografie

1-0

Geplaatst op: 05-01-2016

Op woensdag 13 januari kun je in de bestuurskamer op het Sliknest terecht voor een mini workshop (sport)fotografie door Roelie ’t Jong. Tijdens deze fotoavond bespreekt zij onder andere verschillende basisbegrippen binnen de fotografie, zoals diafragma, sluitertijd en iso-waarden en welke invloed deze op je foto hebben. En natuurlijk wordt er aandacht besteed aan het maken van wedstrijd- en teamfoto’s.

De workshop is van 19.30 – 21.30 uur en deelname is voor leden van Slikkerveer of geïnteresseerde ouders van spelende jeugdleden gratis! Voor deze workshop hoef je je niet aan te melden maar mocht je vragen hebben dan kun je contact opnemen met Roelie:

→ mail:  info@roelietjong.nl
→ telefoon: 06-55885980Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x