Let op: Woensdag 26 september 17.30 uur teamfoto's alle mini-pupillen (MP1 t/m MP4). Svp. alle teams op tijd aanwezig.

Mike van Dongen keert terug bij Slikkerveer

mike-van-dongen-keert-terug-bij-slikkerveer

Geplaatst op: 21-05-2016

De selectie van Slikkerveer krijgt het komende seizoen versterking. Zo keert oud-aanvoerder Mike van Dongen na een uitstapje van een jaar naar IFC, waar de titel behaald werd in de eerste klasse, terug op het Sliknest. Ook gaat Raymond Smit weer op selectieniveau voetballen. De 32-jarige kopsterke Smit speelde de laatste jaren op een lager niveau bij Rijsoord. Daarnaast krijgt de defensie ook versterking van Cas Leenders, die overkomt van eersteklasser Oude Maas. Trainer Danny Wijnstekers is zeer content met de flinke brok ervaring die daarmee op het Reijerpark de nog altijd zeer jonge selectie van Slikkerveer zal komen versterken.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x