Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Mike Termond in ziekenhuis op Cyprus - Update | sv Slikkerveer

Mike Termond in ziekenhuis op Cyprus - Update

Geplaatst op: 26-08-2016

Slikkerveer 5 speler Mike Termond ligt sinds zaterdag 6 augustus in het ziekenhuis in Cyprus. Mike is geveld door een vleesetende bacterie infectie. Hij is inmiddels vier keer geopereerd en zal nog minstens een keer geopereerd moeten worden om er zeker van te zijn dat de bacterie zich niet verder verplaatst. Als daarna ook het zelfstandig lopen met een rekje/rollator lukt is de kans groot dat Mike weer naar Nederland terug mag voor het verdere herstel, dat daarna nog waarschijnlijk maanden zal gaan duren. 

Uiteraard wensen wij vanaf deze plaats Mike veel beterschap en een spoedig herstel toe.

Voor wie een kaartje wil sturen, hierbij het adres:

Mediterranean Hospital of Cyprus
Tav. Mike Termond
9 Stigos, Limasol 3117
Cyprus

Het zou voor Mike hartstikke leuk zijn om veel kaarten te mogen ontvangen.


Bestuur sv Slikkerveer.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x