Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Mike Kooijman (D1) naar FC Dordrecht | sv Slikkerveer

Mike Kooijman (D1) naar FC Dordrecht

mike-kooijman-d1-naar-fc-dordrecht

Geplaatst op: 29-07-2016

Mike Kooijman maakt deze zomer de overstap naar de jeugd van FC Dordrecht. Bij de BVO zal Mike spelen in het team van O14. In de landelijke competitie treft hij alleen maar andere BVO-tegenstanders, zoals FC Emmen, Almere City, Roda JC, Excelsior Rotterdam, De Graafschap, Willem II, Fortuna Sittard en FC Utrecht. 

Mike speelde vanaf de kabouters bij sv Slikkerveer. Daarna zat hij in F3, F1, E3, E1 en speelde hij twee seizoenen in D1. Nu is de aanvaller 13 jaar en zal hij dus in O14 gaan spelen.

Het bestuur wenst Mike veel succes en plezier in zijn tijd bij FC Dordrecht.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x