Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

Mick van Buren weer trefzeker

Geplaatst op: 06-10-2015

Oud-Slikkerveerder Mick van Buren was zowel zondagmiddag als maandagavond weer trefzeker in het duels tegen Brøndby en SønderjyskE. Op zondag werd een half uur tijdens de invalbeurt tegen Brøndby vijf minuten voor tijd opgeluisterd met een belangrijke gelijkmaker (1-1). Op maandagavond speelde hij de hele wedstrijd met de reserves van EfB tegen SønderjyskE en werd het duel met 5-0 gewonnen, waarbij Mick de 3-0 voor zijn rekening nam. De punten zijn voor de Denen hard nodig, want in de Superligean staat EfB ook na dit resultaat nog maar op de tiende plaats. Mick is deze competitie, ondanks de moeizame start van de ploeg en wat kleine blessures in de voorbereiding, toch al wel weer goed voor zijn inbreng in 10 van de 11 competitiewedstrijden en heeft daarbij al weer drie treffers op zijn naam. 

Wedstrijdverslag Brøndby - EfB

Wedstrijdverslag EfB - SønderjyskESliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x