Mick van Buren naar SK Dynamo Ceske Budejovice

Geplaatst op: 31-08-2020

Oud-Slikkerveerder Mick van Buren is de nieuwste aanvallende versterking van SK Dynamo Ceske Budejovice. De huidige nummer vijftien neemt Mick, tot het einde van het jaar met een optie op nog een halfjaar, op huurbasis over van Slavia Praag. 

De 28-jarige aanvaller keerde afgelopen winter voor even terug in Nederland. Met een verhuurperiode bij ADO Den Haag hoopte hij weer op wat meer speelminuten, maar door het coronavirus liep dit helaas anders. Ook door deze stap hoopt hij weer meer te gaan spelen. Mick kijkt erg uit naar dit nieuwe avontuur. "Naast dat de coach mij meteen een goede indruk gaf, heb ik ook veel goede verhalen gehoord over de club", vertelt hij op de clubpagina.

Bij Slavia Praag kende Van Buren een succesvolle tijd door drie keer het landskampioenschap binnen te halen en tweemaal de nationale beker te veroveren. 

Mick kan zaterdag 12 september zijn debuut maken. De club uit Ceske Budejovice neemt het dan thuis op tegen Slovan Liberec. Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x