Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Mick van Buren op 25 goals in betaald voetbal | sv Slikkerveer

Mick van Buren op 25 goals in betaald voetbal

Geplaatst op: 25-03-2015

Oud-Slikkerveerder Mick van Buren scoorde afgelopen vrijdag in het duel tussen OB en zijn club EfB zijn 25-ste treffer in het betaalde voetbal. In de Deense Superligaen is Mick bezig aan zijn tweede seizoen voor Esbjerg fB en scoorde hij zijn eerste treffer van dit seizoen. Inmiddels is Mick bezig aan zijn vierde profseizoen, waarbij de eerste twee bij Excelsior 13 doelpunten opleverde en in 1,5 seizoen in Denemarken staat de teller na afgelopen vrijdag al op 12, dus  totaal 25 goals.

Toch wel even een mooi moment om bij stil te staan aangezien Mick door o.a. blessures dit seizoen nog weinig aan spelen was toegekomen en in dit duel ook pas inviel in de 90-ste minuut !!
Voor het relaas van deze wedstrijd: Klik hier
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x