Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Mick van Buren naar Slavia Praag | sv Slikkerveer

Mick van Buren naar Slavia Praag

mick-van-buren-naar-slavia-praag

Geplaatst op: 16-06-2016

Oud-Slikkerveerder Mick van Buren, die vorige week nog tijdens de Open Dag van Slikkerveer aanwezig was, maakt deze zomer een mooie transfer. De 23-jarige spits heeft zich afgelopen dinsdag 14 juni voor de komende drie seizoen verbonden aan Slavia Praag. Mick was bij het Deense Esbjerg fB transfervrij geworden na het aflopen van zijn driejarig contract. Bij de club, die uitkomt in de Deens Superligaen speelde hij 67 wedstrijden in de competitie, 3 in de beker en 12 keer in de Europa League. In totaal maakte hij voor Esbjerf fB 19 doelpunten in de competitie en beker en was hij 4 keer trefzeker in Europa. 

Zijn nieuwe club Slavia Praag is een topclub in Tsjechië en werd afgelopen seizoen vijfde in de Czech Liga.

Wil je nog even nagenieten van de goals en het eerste interview van Mick van Buren voor de Tsjechische camera: Klik hier
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x