Let op: Het clubhuis blijft vanwege verbouwing gesloten tot de ledenvergadering op 16 juli (aanmelden voor de ALV is verplicht)

Mick van Buren debuteert in Champions League

Geplaatst op: 02-10-2019

Vanavond 2 oktober 2019 was het zover. Onze Mick van Buren maakte zijn debuut in de 'echte' Champions League voor Slavia Praag tegen het Duitse Borsussia Dortmund. Helaas ging het duel met 0-2 verloren in eigen huis. Eerder speelde Mick al wel wedstrijden in de voorronde van de Champions League en was dit al weer zijn 30-ste Europese wedstrijd. De eerste speelde Mick op 22 augustus 2013 in de Europa League duel tegen AS Saint Etienne (Frankrijk). Het duel werd gespeeld in de Blue Water Arena van Esbjerf fB. Er werd met 4-3 gewonnen en Mick scoorde de 2-2.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x