Let op: Vrijdag 22 juni 19.30 uur Algemene Ledenvergadering

Meiden van MO17 zamelen geld in voor goed doel

meiden-van-mo17-zamelen-geld-in-voor-goed-doel

Geplaatst op: 26-08-2017

De meiden van Slikkerveer MO17 gaan dit voetbalseizoen geld inzamelen voor het goede doel 'Fight Cancer'.

Fight cancer promoot een gezonde leefstijl en met onze actie worden mensen in onze omgeving bewust gemaakt van de strijd tegen kanker. Limore Noach, directeur Fight cancer citeert het volgende: “Eén op de drie Nederlanders krijgt kanker. De cijfers geven aan dat kanker geen ver van je bed show is. Kanker raakt iedereen. Op dit moment is gemiddeld 62% van alle patiënten na vijf jaar kankervrij. In 1945 was dit slechts 25%. We maken dus progressie, maar zijn er nog niet. Alleen via onderzoek en preventie kunnen we kanker verder terugdringen en onder controle brengen”. 

,,Met ons meidenteam stralen wij kracht en positiviteit uit en met onze actie kunnen we nog meer jonge mensen inspireren, betrekken en bewustmaken van de strijd tegen kanker. De droom van Fight cancer is dat kanker op een dag niet meer dodelijk is, zodat iedereen van het leven kan genieten. Het is mooi als wij met ons meidenteam hier een steentje aan kunnen bijdragen. We starten met de actie tijdens ons toernooi op 1 september a.s. met de “ouderwetse” collectebus en op social media. Het vervolg van onze actie is in samenwerking Fight cancer. Love life. Fight cancer!'', aldus trainer Robert Korteweg.

Doneren kan HIERSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x