Let op: Woensdag 26 september 17.30 uur teamfoto's alle mini-pupillen (MP1 t/m MP4). Svp. alle teams op tijd aanwezig.

Meiden MC1 bij opening Specsavers

1-0

Geplaatst op: 28-10-2016

Op vrijdagavond 28 oktober 2016 waren de Slikkerveer-meiden van MC1 (MO15-1) bij de opening van de nieuwe winkel van Specsavers in winkelcentrum de Ridderhof volledig in het Specsavers-tenue aanwezig. De sponsor van het team verhuisde hiermee naar een nieuwe en grotere winkel in de Ridderhof op nummer 19. De vertrouwde kwaliteit en service in een nieuw jasje. Opticien Martijn Dumas werd daarnaast in het zonnetje gezet als dank voor zijn sponsoring van de MC1 door jeugdvoorzitter Wim Schouten met bloemen en door het team, dat onder leiding staat van trainer Robert Korteweg, met een ingelijst tenue met alle handtekeningen erop van de speelsters. Daarna konden de flessen ontkurkt worden van de champagne-light. In de nieuwe winkel zijn twee aparte oogmeetruimtes en een ruimte voor het uitvoeren van hoortests. 
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x