Mededelingen vanuit het bestuur

mededelingen-vanuit-het-bestuur

Geplaatst op: 28-02-2013

Het bestuur van onze sv Slikkerveer doet hierbij een dringend beroep op u, de leden en supporters van de club. Op verschillende terreinen kunnen wij namelijk uw ´helpende hand´, maar ook meer dan dat gebruiken. Niet alleen is onze maatschappij en dus ook onze vereniging in ontwikkeling, maar uiteraard ook wij als bestuur ervaren een continu veranderingsproces. Hierbij kunnen wij uw hulp zeer goed gebruiken, dus hierbij doen wij vooral een beroep op u om mee te denken en wellicht ook om mee te doen. Binnen de samenstelling van ons bestuur liggen er vele taken op onze bordjes, waarbij we extra inzet kunnen gebruiken. Voor het benaderen van sponsors zoeken we per direct iemand, die het leuk vindt om contacten met de sponsors te onderhouden namens de club.  Geinteresseerden kunnen kontakt opnemen met bestuurslid Peter Plaizier. Daarnaast zal aan het einde van dit seizoen secretaris Bart Melsert uit ons bestuur terugtreden. Ook hiervoor is vervanging gewenst. Geinteresseerden, die willen weten wat er allemaal in het takenpakket van de secretaris zit, kan daarover het best contact opnemen met Bart Melsert. Tevens is al reeds een oproep geplaatst door bestuurslid Ron Noorlander voor ´handige handjes´ met betrekking tot het Onderhoud. 
Mocht u iets voor onze vereniging kunnen betekenen en heeft u vragen, dan kunt u altijd met ondergetekende kontakt opnemen.
Joop van Ettinger 
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x