Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Mededeling van de penningmeester & secretaris | sv Slikkerveer
Let op: Het clubhuis blijft vanwege verbouwing gesloten tot de ledenvergadering op 16 juli (aanmelden voor de ALV is verplicht)

Mededeling van de penningmeester & secretaris

mededeling-van-de-penningmeester-secretaris

Geplaatst op: 09-02-2013

Met ingang van dit seizoen zijn we overgegaan naar een nieuw geïntegreerd ledensysteem dat we binnen de verenging voor allerlei doeleinden zoals contributie, afstemming met de KNVB, meldingen m.b.t. speciale activiteiten, etc. (kunnen) gebruiken.

Echter, steeds meer lopen we er tegenaan dat we door foutieve telefoonnummers en emailadressen leden niet kunnen bereiken. Om het systeem te updaten verzoeken wij jullie op korte termijn de 2 telefoonnummers en het emailadres waarop je te bereiken bent te mailen naar admin@svslikkerveer.nl

 

Ook kunt u uw gegevens invullen onder het menuitem formulieren-correctie lidgegevensSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x