Maatschappelijk Participatiefonds van Gemeente Ridderkerk

Geplaatst op: 03-03-2014

Wist u dat er de mogelijkheid bestaat om een (gedeeltelijke) vergoeding te krijgen voor de sportkosten van uw kind en uzelf? U kunt hiervoor in aanmerking komen als uw inkomen niet hoger is dan 110 % van de bijstandsnorm.

Via het Maatschappelijk Participatiefonds van de gemeente Ridderkerk kunt u per kind maximaal 200 euro per jaar voor de sportkosten en 50 euro voor benodigde materialen en/of kleding terugvragen. Voor volwassenen geld een bedrag van 100 euro per jaar aan sportkosten en eveneeens 50 euro voor materiaal en/of kleding.

Het aanvraagformulier is af te halen bij het loket de Wijzerplaats in het gemeentehuis. Ook is deze te downloaden via de site rechtopbijstand.nl, te vinden onder Bijzondere Bijstand in de gemeente Ridderkerk. Mocht u nog vragen hebben neem gerust contact op met het Burgerplatform voor de Minima via telefoonnummer  06- 13 69 36 81 of bezoek de site www.klantenplatform-ridderkerk.nl.

Klik hier voor meer informatie.


 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x