Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Loting Ridderkerk Toernooi | sv Slikkerveer

Loting Ridderkerk Toernooi

loting-ridderkerk-toernooi

Geplaatst op: 05-02-2016

Afgelopen donderdagavond 4 februari 2016 werd de loting verricht voor het Ridderkerk Toernooi 2016. De voorzitters Ramon de Borst (vv Rijsoord), Soeris Balgobind (sv Bolnes), Joop van Ettinger (sv Slikkerveer) en Mario Papavoine (RVVH) van de vier Ridderkerkse clubs waren hiervoor aanwezig in de bestuurskamer van sv Slikkerveer. De loting werd verricht door Twan Theelen, directeur Sport en Welzijn. Door middel van het kapot slaan van chocolade voetballen werden de namen van de teams gekoppeld aan de wedstrijden. Dit leverde de volgende wedstrijden op de editie 2016 van het Ridderkerk Toernooi: 

Dinsdag 2 augustus 2016: Rijsoord - Slikkerveer
Woensdag 3 augustus 2016: RVVH - Bolnes

De doordeweekse avondwedstrijden beginnen om 19.30 uur. Op zaterdag 6 augustus worden de kleine finale gehouden vanaf 12.00 uur en de finale om 14.30 uur. Alle wedstrijden van het Ridderkerk Toernooi worden gehouden bij sv Slikkerveer. Titelverdediger is RVVH.

Foto vlnr.: Ramon de Borst (vv Rijsoord), Soeris Balgobind (sv Bolnes), Joop van Ettinger (sv Slikkerveer) en Mario Papavoine (RVVH).Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x