Live muziek na afloop wedstrijd Slikkerveer - CKC

live-muziek-na-afloop-wedstrijd-slikkerveer-ckc

Geplaatst op: 06-12-2016

Aanstaande zondag speelt ons eerste elftal zijn laatste (thuis) wedstrijd in het jaar 2016. Mede gezien de ranglijst willen wij als bestuur dit niet on-opgemerkt voor bij laten gaan en na afloop van dit duel de kantine opluisteren met wat gezelligheid. Wij gaan er vanuit dat iedereen Slikkerveer 1 zal komen aanmoedigen en het dan gezellig druk zal worden.

DJ JAYDEN HAY,  oud Slikkerveer speler Jens Heijnemans, zal vanaf het laatste fluit signaal in het Sliknest zijn draaikunsten vertonen. Wij hopen u op zondag 11 december te mogen verwelkomen op het Sliknest voor de wedstrijd Slikkerveer 1 - CKC 1.

Het bestuur.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x