Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
LF Event group nieuwe subsponsor bij Slikkerveer | sv Slikkerveer

LF Event group nieuwe subsponsor bij Slikkerveer

lf-event-group-nieuwe-subsponsor-bij-slikkerveer

Geplaatst op: 03-02-2018

LF Event Group is ook als nieuwe subsponsor aan Slikkerveer verbonden. Eigenaar Frank Boekhout speelde zelf als actief voetballer nog in ons eerste elftal en weet wat er bij een voetbalclub komt kijken. Ron Noorlander is blij met deze nieuwe sponsor, die ook voor de vereniging een extra impuls zal gaan geven als het gaat om het organiseren van activiteiten. LF Event Group is de ideale partner voor ieder event. ,,Wij bieden u een totaalconcept waarbij al uw wensen ons uitgangspunt zijn. LF Event Group is ontstaan vanuit de toenemende vraag bij dochteronderneming Ledfurniture om totaalevenementen aan te kleden. Met LF Event Group gaan wij daarom verder dan het leveren van hoogwaardig Design Meubilair. Wij kunnen u alles uit handen nemen om uw event te laten slagen. Van het verzorgen van decoratie tot aan het licht en geluid en van decorbouw tot aan promotie’’, aldus Frank Boekhout. Meer informatie over LF Event Group is te vinden op de website: http://lf-eventgroup.nlSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x