Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Let op: tweedejaars E-pupillen | sv Slikkerveer

Let op: tweedejaars E-pupillen

Geplaatst op: 13-03-2016

Alle tweedejaars E-pupillen die volgend seizoen naar de D-afdeling gaan, worden verzocht zo snel mogelijk een pasfoto in te leveren bij Jan Kuiper. Op donderdagavond is Jan tussen 19:00 en 21:00 uur aanwezig. Als hij niet op het sportpark is, kunnen de pasfoto's, inclusief naam en geboortedatum, in de rode brievenbus tegenover de toiletten gedaan worden.

Vanaf de D moet iedere speler een spelerspas hebben, anders zijn zij niet gerechtigd om te voetballen.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x