Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Let Op: Plaats geldige pasfoto in Voetbal APP | sv Slikkerveer

Let Op: Plaats geldige pasfoto in Voetbal APP

Geplaatst op: 18-09-2017

Sinds de verandering door de KNVB van de spelerspassen is het noodzakelijk dat iedereen zelf een juiste pasfoto heeft geupload in de Voetbal APP van de KNVB.

Dit is iets wat de vereniging niet meer zelf kan doen, dus dient iedereen zelf ook te controleren of de ingestuurde pasfoto ook akkoord is bevonden door de KNVB. Ons bereiken berichten dat veel foto's niet door de 'keuring' zijn gekomen, dus graag ieders aandacht hiervoor om dit zelf en daarnaast ook tijdig te regelen, want zonder geldige digitale pas kun je niet spelen.


 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x