Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Ladies Night op vrijdag 7 juni 2019 | sv Slikkerveer

Ladies Night op vrijdag 7 juni 2019

ladies-night-op-vrijdag-7-juni-2019

Geplaatst op: 30-05-2019

Op vrijdagavond 7 juni 2019 wordt er weer een Ladies Night gehouden bij sv Slikkerveer. De kantine verandert dan weer naar een gezellige locatie waarin verschillende demonstraties worden gegeven, diverse standhouders aanwezig zijn en er is live muziek. Zo treedt zangeres Eydie, bekend van Holland Got Talent op. 

De avond begint om 19.30 uur en duurt tot 23.00 uur. Entree kost € 5,-, maar dit is inclusief 1 consumptie, een hapje en een lot voor de loterij. Kaarten zijn te koop via Facebook-pagina Ladies Night Ridderkerk eo, kantine van sv Slikkerveer, Glamstore in Winkelcentrum De Ridderhof of via telefoon 06 - 24 59 39 20.

Wat kun je allemaal verwachten:
Verkoop/demonstraties van Multidress, Glamstore, Time4pmu, Da's Leuk, Create2decorate, Kimimi, Xcellentrading, Oriflame, Rituals. Cursus/coaching/lifestyle van Fotograaf Roelie en Herbalife. In de spirituele hoek kun je een stoelmassage krijgen, chakra healing en sieraden, medium en zandlezen/kaartleggen. Kortom er is voor een ieder wat wils te beleven. Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x