Let op: Woensdag 26 september 17.30 uur teamfoto's alle mini-pupillen (MP1 t/m MP4). Svp. alle teams op tijd aanwezig.

Ladies Night bij sv Slikkerveer

1-0

Geplaatst op: 09-12-2015

Op vrijdag 11 december 2015 wordt na het succes van vorig jaar ook dit jaar weer een Ladies Night georganiseerd. In de kantine van de voetbalvereniging sv Slikkerveer wordt tussen 19.30 en 23.00 uur een bijzondere avond voor dames gehouden. Op deze avond staan er verschillende standhouders, die hun producten promoten en leuke acties hebben voor de bezoekers. Naast hippe kleding, leuke kado-artikelen betekent dit een breed scala aan welness en spirituele tips en kun je op de foto. Een entreekaartje kost slechts € 5,- waarbij een welkomstdrankje en hapjes zijn inbegrepen. Daarnaast is het kaartnummer meteen een lot voor de loterij met prijzen van de standhouders. Ook is er op de avond zelf nog een geweldige loterij met verschillende prijzen. De hoofdprijs hiervan is geschonken door Autorijschool Pro, die maar liefst 20 autorijlessen met praktijkexamen kado geeft.

Kaartjes zijn te koop in de kantine van sv Slikkerveer, maar ook bij de verschillende standhouders en online via www.iasotea.eu of telefonisch via 06 - 24 59 39 20. Voor de rest verwacht de organisatie weer een hele gezellige avond, die trouwens in Kerstsfeer zal plaatsvinden. Voor alle bezoekers wordt het een mooie avond met even een momentje voor jezelf of met vriendinnen.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x