Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Laatste training ongeselecteerden 28 mei | sv Slikkerveer
Let op: Het clubhuis blijft vanwege verbouwing gesloten tot de ledenvergadering op 16 juli (aanmelden voor de ALV is verplicht)

Laatste training ongeselecteerden 28 mei

Geplaatst op: 26-05-2015

De laatste reguliere training van dit seizoen is voor de ongeselecteerde senioren op donderdag 28 mei 2015.

Echter ook deze hele zomer door is er weer de gelegenheid tot een gezellig balletje trappen. Dit vindt plaats op de donderdagavond van 20.00 -21.00 uur, met de mogelijkheid om te douchen en daarna een versnapering en de derde helft in " den stille knip". Er wordt aangevangen op donderdag  4 Juni 2015.

Den trainer ongeintreseerden / wed-secr.   Gilles BrandtSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x