Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Laatste training en zomertrainingen senioren | sv Slikkerveer
Let op: Open Dag van 22 mei wordt uitgesteld, nieuwe datum volgt

Laatste training en zomertrainingen senioren

Geplaatst op: 03-06-2018

Sportvrienden,   

Ongeintreseerden  Senioren en/of de Senior-selektie’s 

Ook deze zomer is er weer de gelegenheid tot een gezellig balletje trappen, op de Donderdagavond van 20.00 -21.00 uur, met de mogelijkheid om te douchen en daarna een versnapering en de derde helft in " den stille knip ".We vangen aan, op Donderdag 07 Juni 2018.

Den trainer ongeintreseerden / wed-secr.   Gilles Brandt

PS: De laatste reguliere training van dit seizoen voor de ongeintresseerden is op Dinsdag 05 juni 2018  en vangt weer aan op Dinsdag 14 Augustus 2018.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x