Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Koos Rook Verzekeringen nieuwe sponsor TV schermen | sv Slikkerveer

Koos Rook Verzekeringen nieuwe sponsor TV schermen

koos-rook-verzekeringen-nieuwe-sponsor-tv-schermen

Geplaatst op: 22-03-2013

Vanaf heden is de firma Koos Rook Verzekeringen ook aanwezig op de TV schermen in de kantine. U kunt hier terecht voor verzekeringen, hypotheken, administratie en al uw bankzaken kunnen ook door deze deskundige mensen behartigd worden.

Wilt u ook uw bedrijf promoten en onze vereniging steunen stuur dan een mail naar tv@svslikkerveer.nl voor meer informatie.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x