Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

Kijk uit voor auto-inbraken op de parkeerplaats

Geplaatst op: 29-10-2015

De parkeerplaats van Sportpark Reijerpark, die door sv Slikkerveer, Ten Donck en SV Saturnus'72 in gebruik is, is de laatste periode vaker het podium voor auto-inbraken. Daarom attendeert het bestuur van sv Slikkerveer u er op geen waardevolle spullen (in het zicht) achter te laten in uw auto. Ook wordt een ieder opgeroepen om alert te zijn op verdachte personen. Mocht u de komende tijd iets verdacht zien, neem dan direct contact op met de politie.

Er wordt op dit moment gewerkt aan extra cameratoezicht op het parkeerterrein.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x