Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Kerstdiner voor 5-jarige Autisten-afdeling | sv Slikkerveer

Kerstdiner voor 5-jarige Autisten-afdeling

1-0

Geplaatst op: 18-12-2016

De voetballers met autisme kregen zo net voor de Kerst een heus Kerstdiner aangeboden in verband met het 5-jarig bestaan van de auti's als voetbaltak binnen sv Slikkerveer.

Keurslager Theo Barten en groetenboer van Gelder hadden dit speciale diner gesponsord en Johan en Wil van Dongen hebben er een geweldig diner van gemaakt in de keuken. Ook hadden de ouders zelf allerlei  gerechten van thuis mee genomen. Daarnaast werden de trainers nog even in het zonnetje gezet en werd er vooral genoten van de sfeer, een potje tafelvoetbal dat niet mocht ontbreken en een toespraak van wedstrijdsecretaris Jan Snijder. Al met al een bijzondere dag voor een bijzondere afdeling binnen onze club.
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x