Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Kenchi vertrekt naar China | sv Slikkerveer

Kenchi vertrekt naar China

kenchi-vertrekt-naar-china

Geplaatst op: 09-03-2018

Afgelopen donderdag 8 maart nam Kenchi Orcadio daadwerkelijk op Schiphol afscheid van zijn vriendin en ouders/trainers van de E1. Hij vertrekt, inmiddels als de derde jeugdtrainer van Slikkerveer, naar China om daar in het 'beloofde land' de jeugd op te leiden voor de WK die ze over een aantal jaren in eigen land gaan houden. Uiteraard wenst heel Slikkerveer hem veel succes toe in China.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x