Let op: Woensdag 26 september 17.30 uur teamfoto's alle mini-pupillen (MP1 t/m MP4). Svp. alle teams op tijd aanwezig.

Kees van Leenen hangt schoenen in de wilgen

kees-van-leenen-hangt-schoenen-in-de-wilgen

Geplaatst op: 26-03-2017

Afgelopen zondag 26 maart speelde Kees van Leenen zijn laatste competitiewedstrijd voor de Veteranen van Slikkerveer. In het duel tegen Fc Zoetermeer liet hij de jeugd nog wel even zien hoe het moet, door knap de 1-0 op het scorebord te brengen met een beheerste binnentikker. Halverwege de tweede helft was het echter klaar en moegestreden kreeg Kees zijn publiekswissel van de coaches Ruud de Wilde en Fred Renes in het met 3-1 gewonnen duel. Na afloop werd er nog wel een lange derde helft gespeeld. Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x