Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Kantine stapt over naar Heineken bier | sv Slikkerveer

Kantine stapt over naar Heineken bier

kantine-stap-over-naar-heineken-bier

Geplaatst op: 27-02-2015

Met ingang van 28 februari zal het bier dat getapt word weer van Heineken zijn. Een uitstap van 5 jaar naar Jupiler en Hertog Jan komt hier mee ten einde. Heineken bier zal geschonken gaan worden in de zogenaamde ellipsglazen (25 cl ) en kleintjes (20 cl) , daarnaast zal ook de pitcher verkrijgbaar blijven. Nieuw in het assortiment zijn de Amstel Radler en Amstel 0.0 (alcoholvrij bier ). Daarnaast worden ook de andere producten vanaf heden bij een andere leverancier ingekocht groothandel Makro neemt de leveringen van Radder voor onbeperkte tijd over.

Heeft u tips ideeën en of vragen betreffende de kantine kunt u deze mailen naar kantine@svslikkerveer.nlSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x