Kampioensshirt ‘Aussie’ Jordy Buijs op Sliknest

kampioensshirt-aussie-jordy-buijs-op-sliknest

Geplaatst op: 07-10-2017

Afgelopen vrijdag 6 oktober 2017 werd het kampioensshirt van oud-Slikkerveerder Jordy Buijs overhandigd door Arie Werkhoven aan bestuurslid Arjan 't Jong. Jordy begon zijn voetbalcarriere ooit in de F4 van Slikkerveer, maar speelt op dit moment in de hoogste divisie (Hyundai A-League) van Australie bij Sydney FC, waar de competitie dit weekend start met een uitwedstrijd tegen Melbourne Victory. Vorig jaar was met het behalen van zowel het landskampioenschap als de beker een wel heel bijzonder jaar. We hopen dat Jordy het dit jaar met zijn team net zo goed zal gaan doen.

Bekijk de pagina van Jordy: Klik hier
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x