Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Kampioenschap Slikkerveer op TV Ridderkerk | sv Slikkerveer
Let op: Donderdag 20 februari 20.00 uur: Slikkerveer - Barendrecht (oefenwedstrijd)

Kampioenschap Slikkerveer op TV Ridderkerk

kampioenschap-slikkerveer-op-tv-ridderkerk

Geplaatst op: 11-05-2017

Voetbalvereniging sv Slikkerveer werd op 30 april 2017 kampioen in de derde klasse D na een 2-0 overwinning op AGE-GGK. Na afloop van de wedstrijd worden de spelers gehuldigd door de KNVB en zijn er interviews gemaakt met trainer Danny Wijnstekers, aanvoerder Steven van Dongen en Slikkerveer-voorzitter Joop van Ettinger.

De film wordt uitgezonden van donderdag 11 mei tot en met zondag 14 mei telkens op de hele ure vanaf 16.00 tot 22.00 uur.

Voor degene die niet kunnen wachten, kijk hier alvast op YouTube: Klik hierSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x