Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Jupilerplein in gebruik genomen | sv Slikkerveer

Jupilerplein in gebruik genomen

1-0

Geplaatst op: 11-05-2013

Afgelopen vrijdag 10 mei is het nieuwe Jupilerplein in gebruik genomen. Overdag was nog de laatste hand gelegd aan het nieuwe terras met het bijbehorende horeca-verkooppunt. Alle sponsors, bedrijven en medewerkers, die hun steentje hieraan bijgedragen hebben waren aanwezig bij de opening en werden hiervoor bedankt. Vanuit het bestuur van Slikkerveer hebben zich met name voorzitter Joop van Ettinger en bestuurslid Onderhoud Ron Noorlander sterk gemaakt voor de realisatie van het Jupilerplein. Alles staat er weer piekfijn voor. Niet alleen nu tijdens de komende toernooien, maar met de gekozen houten terras-aankleding moet Slikkerveer er weer een groot aantal jaren van kunnen genieten.

Terwijl de bezoekers na de rondleiding door het gebouw en over het terras besloten om in de kantine verder na te praten, moesten Joop en Ron verplicht nog even voor de website op de foto. Meteen kwam ook het zonnetje weer boven het Sliknest drijven. Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x