Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Jubileum-wedstrijd 7 oktober | sv Slikkerveer

Jubileum-wedstrijd 7 oktober

Geplaatst op: 08-09-2018

Op weg naar het 100-jarig bestaan van sv Slikkerveer op 7 oktober 2020 worden er in de komende jaren diverse activiteiten ontplooit door de Jubileumcommissie. Jaarlijks vinden er bijzondere jubileum-wedstrijden plaats. Op 7 oktober 2018 wordt om 16.00 uur een wedstrijd gespeeld tussen de spelers van Slikkerveer 7 (2003) van William Rijsdijk en het team van Slikkerveer 10 (Texel 2003) van Gilles Brandt. Komt dat zien!Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x