Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Jubilarissen Richard Konijnenburg en Louis Flipse gehuldigd | sv Slikkerveer

Jubilarissen Richard Konijnenburg en Louis Flipse gehuldigd

1-0

Geplaatst op: 23-04-2018

Afgelopen zondag 22 april  2018 werden de jubilarissen Richard Konijnenburg en Louis Flipse op het hoofdveld voor aanvang van de wedstrijd van het eerste elftal in het zonnetje gezet door secretaris Rinus Hitzert. Veteranen 3 had net een 3-0 overwinning geboekt op Swift Boys VE3 en werd direct na afloop verrast door het bestuur van Slikkerveer. Louis Flipse kreeg de speld voor het 25 jarig lidmaatschap en voor Richard Konijnenburg was het zelfs voor het 40-jarig lidmaatschap van sv Slikkerveer. Samen met het gehele team werd er nog wel even een flink feestje gevierd.

 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x