Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Pieter van Die en Ad Klomp in zonnetje gezet | sv Slikkerveer

Pieter van Die en Ad Klomp in zonnetje gezet

jubilarissen-in-zonnetje-gezet

Geplaatst op: 17-03-2017

Afgelopen zondag 12 maart 2017 werden Pieter van Die en Ad Klomp alsnog in het zonnetje gezet door voorzitter Joop van Ettinger. Voorafgaande aan het duel tegen DHZ werden de beide jubilarissen, die helaas de nieuwjaarsreceptie moesten missen, alsnog gehuldigd voor hun 50-jarig lidmaatschap van Slikkerveer. Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x