Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Jordy Buijs tekent bij Kyoto Sanga FC | sv Slikkerveer

Jordy Buijs tekent bij Kyoto Sanga FC

Geplaatst op: 22-12-2019

Jordy Buijs, oud speler van Slikkerveer blijft nog even in het buitenland spelen en wel in Japan, waar hij een goed seizoen achter de rug heeft Vortis Fukoshima en vierde werd in J2-League.
 
Op 1 februari 2020 eindigt zijn contract bij V-Varen Nagasaki, want door deze club was hij uitgeleend aan Vortis Fukoshima. Deze week tekende hij een nieuwe overeenkomst bij Kyoto Sanga FC, dat ook in de J2-League uitkomt en afgelopen seizoen daarin 8e werd. 

Slikkerveer wenst Jordy uiteraard veel succes in Japan bij zijn nieuwe club.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x