Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Jordy Buijs maakt rentree met treffer | sv Slikkerveer

Jordy Buijs maakt rentree met treffer

Geplaatst op: 30-09-2015

Afgelopen maandagavond maakte oud-Slikkerveerder Jordy Buijs na maanden van blessureleed zijn rentree in een competitiewedstrijd bij Jong Heerenveen. In het duel tegen Jong VVV/Helmond Sport dat werd gewonnen met 2-1, waarbij Jordy ook meteen trefzeker was met de 1-0. Vier weken geleden maakte Buijs al zijn eerste speelminuten bij sc Heerenveen in de oefenwedstrijd tegen Achilles 29, nadat hij in november 2014 een ernstige knieblessure opliep. Afgelopen maandag was hij al weer in staat om 74 minuten mee te doen en meteen te scoren. Dat geeft goede hoop voor de rest van de competitie. 

Voor het wedstrijdverslag: Klik hierSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x