Let op: Zaterdag 10.00 uur: ben jij er ook bij op de onderhoudsdag? Samen staan we sterk!

Jordy Buijs bij Tokushima Vortis

jordy-buijs-bij-tokushima-vortis

Geplaatst op: 22-01-2019

Jordy Buijs, die afgelopen najaar tekende in Japan bij V-Varen Nagasaki, heeft op 15 januari 2019 voor de start van de nieuwe competitie daar getekend bij Tokushima Vortis voor een verhuurperiode tot aan het einde van 2019. V-Varen Nagasaki was al halverwege het seizoen toen Jordy tekende, de staartclub in de Japanse J-League. Ondanks de inbreng van Jordy, die nog wel een keertje scoorde, was aan degradatie geen ontkomen aan. Ook de nieuwe club Tokushima Vortis komt uit in de J2-League van Japan. Uiteraard wensen wij Jordy veel succes bij zijn nieuwe club.

 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x