Joey Koorevaar in finale EK Onder 17

Geplaatst op: 19-05-2018

Oud-Slikkerveerder Joey Koorevaar speelt zondag 20 mei 2018 de EK-finale Onder 17 tegen Italie met het Nederlands team Onder 17. De al jong bij Slikkerveer door Feyenoord gescoute goalie verdedigt tot dusver het doel van Oranje met verve. 

In het toernooi begon Oranje sterk met overwinningen op Duitsland (3-0), Spanje (2-0) en Servie (2-0). In de kwartfinale werd het tegen Ierland 1-1 maar werden de penalty's beter genomen. Ook tegen Engeland werd het in de halve finale gelijk (0-0), maar waren de penalty's wederom doorslaggevend. 

De EK-finale begint om 19.15 uur en is te zien op het YouTube-kanaal van de UEFA.

Zie ook interview met Joey eerder deze week: Klik hier 
Meer over Joey: Klik hier

Uiteraard wenst sv Slikkerveer Joey heel veel succes tijdens de finale.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x