Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Jeugdvoorzitter bedankt kleding sponsoren jeugdafdeling | sv Slikkerveer
Let op: Ieder die op de foto is gezet voor de voetbalplaatjesactie heeft een eigen stickerboek op naam; op te halen in het clubgebouw op trainingstijden

Jeugdvoorzitter bedankt kleding sponsoren jeugdafdeling

1-0

Geplaatst op: 12-01-2020

In een vorm van een netwerk/kerstborrel heeft jeugdvoorzitter Jan Snijder alle kleding sponsoren bedankt voor hun bijdrage aan onze jeugdafdeling. De meeste als kledingsponsor , maar ook materialen en financieel.
Ondanks de lage opkomst, het was ook de eerste keer na jaren,  was de sfeer in de bestuurskamer zeer aangenaam. Onder genot van een hapje en een drankje kregen alle aanwezigen een presentje/bloemen en dankwoord voor hun bijdrage. Onze kleding sponsoren van dit seizoen:
SJR tankcontrustie
Hagoort
Xperi
Thuiszorg
Yes Yes Fashion
Leemberg
Vinch 0nderhoud/tegelzetbedrijf
MEM Benelux
Paraplus
JV Constructie
Lemak Nederland
SL Rail
ZBN zonwering
Flance Management
ABIT Automatisering
Dual ICT
Schouten keuken en bad
Ravenbouw
Eight Lakes Group
Down Town
Anoniem voor het G Team
En
Attent Makelaardij
Attent verzekeringen/hypotheken
Deze laatste sponsor, Attent – Hasan Aytemur, heeft niet alleen diverse elftallen in nieuwe kleding voorzien. Maar ook de jeugdafdeling verzorgt van trainingshesjes en de nieuwe Ballenkarren voor de JO9 en JO8 afdeling. Als waardering voor deze bijdrage heeft jeugdvoorzitter Jan Snijder besloten om de sponsornaam van Attent de komende 2 jaar op de bal voor de pupil van de week te zetten.

Trainers en Begeleiders jeugdelftallen.
Ook alle trainers en begeleiders van onze jeugdafdeling hebben voor hun inzet een waardering gekregen. Door bemiddeling van onze HJO Paul Sellier, zijn wij met 80 mannen en vrouwen gaan wokken bij
Wok Planet & The Bridge B.V in Papendrecht. Ook zij kregen, naast het heerlijke eten en drinken, een klein presentje.

Tevens wil ik iedereen een sportief en gezond 2020 toewensen.
Dat die ene droom en/of wens mogen uitkomen.

Groet,
Jan Snijder
JeugdvoorzitterSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x