Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Schrijf je snel in voor de Voetbal Koppel Quiz | sv Slikkerveer

Schrijf je snel in voor de Voetbal Koppel Quiz

het-is-weer-tijd-voor-de-voetbal-koppel-quiz

Geplaatst op: 08-02-2019

Op vrijdagavond 8 maart 2019 staat de achtste editie van de Voetbal Koppel Quiz op het programma. Zo'n vijftig duo’s mogen in een avondvullend programma hun breinen kraken over onder meer de wederopstanding van Oranje, het WK in Rusland en natuurlijk de grote historie van het mondiale voetbal.

Naast de leuke prijzen die gewonnen kunnen worden, is de inzet vooral het hebben van een onvergetelijk gezellige avond in het clubhuis. Zoals altijd wordt er ook gestreden om de titel ‘Beste Slikkerveerkoppel’. De quizvragen bestaan uit uiteenlopende onderwerpen, waaronder de Eredivisie, Jupiler League, Champions League en landenteams. Ook de welbekende Panini plaatjes en paspoortjes zullen op het scherm voorbij komen.

Aanmelden gaat via quiz@svslikkerveer.nl of via René Visser, Marc van den Herik, Mike van der Stel en Ronald Capelle. Vergeet naast de namen niet het teamnaam te vermelden. Deelname is € 15,- per koppel, die in de kantine voorafgaand aan de quiz betaald zal worden. De aanvang van de voetbalquiz is 19:30 uur.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x