Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Henk Vlasblom overleden | sv Slikkerveer

Henk Vlasblom overleden

henk-vlasblom-overleden

Geplaatst op: 07-10-2013

Op 29 september 2013 is Henk Vlasblom overleden op 91-jarige leeftijd.
De begrafenisplechtigheden zijn inmiddels voorbij.

Tot voor enkele jaren was Henk ons oudste lid van de vereniging. Hij werd lid in de oorlogsjaren, namelijk op 1 juli 1941. Henk speelde vele jaren in het eerste elftal en ook daarna nog in andere elftallen. Ook heeft Henk nog een aantal jaren in het bestuur gezeten van Slikkerveer.

Henk Vlasblom wordt op de foto gehuldigd op 25 september 1991 voor zijn 50-jarig lidmaatschap door de toenmalige voorzitter Fred Helderman.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x