Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

Heeft iemand voetbalschoenen gevonden ?

Geplaatst op: 06-05-2016

Robin Malipaard heeft afgelopen zondagavond zijn voetbalschoenen vergeten mee te nemen bij Slikkerveer. 

,,Het is een Adidas f50 type met mijn naam erop. Op één van de twee schoenen mis ik ook een nop. Deze schoenen waren niet geheel goedkoop dus als student zijnde hoop ik wel dat mijn schoenen teruggevonden worden. Woensdag ben ik ook langs de terrein chef gegaan en die had niks binnengekregen op maandag, dit betekent dus dat ze maandagmiddag al zijn meegenomen van veld 2. Ik wil ze graag terug´´, aldus Robin Malipaard.

Als de schoenen, zie hieronder een afbeelding ervan, gevonden worden, dan kunnen deze worden ingeleverd bij de terreinchef of even een e-mail-berichtje gestuurd worden aan Robin Malipaard.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x