Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
HDI Gerling A/B/C Toernooi uitstekend verlopen | sv Slikkerveer

HDI Gerling A/B/C Toernooi uitstekend verlopen

hdi-gerling-a-b-c-toernooi-zaterdag-8-juni

Geplaatst op: 06-06-2013

Het HDI Gerling A/B/C Toernooi voor de nieuwe A1/B1/C1 is onder zonnige omstandigheden uitstekend verlopen. De teams hebben er een leuke dag van gemaakt en ook de arbitrage heeft genoten van het vertoonde voetbalspel. Voor de statistieken hieronder de uitslagen van de poules en de eindstanden.

sv Slikkerveer wil alle deelnemende teams, arbitrage en vrijwilligers bedanken voor hun inzet!

Bekijk de uitslagen en standen hierSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x