Let op: Woensdag 26 september 17.30 uur teamfoto's alle mini-pupillen (MP1 t/m MP4). Svp. alle teams op tijd aanwezig.

HBS te sterk voor Slikkerveer 2

Geplaatst op: 20-10-2015

Duidelijke afspraken, zo werd gesuggereerd afgelopen dinsdag tijdens een samenzijn in de bestuurskamer. Voor een ieder dus helder en coach Ashrul hamerde er nog eens op tijdens zijn bespreking zondag voordat we de degens gingen kruisen met H.B.S. De goede bedoelingen ten spijt (duidelijke afspraken...) lag de bal al na dertig seconden achter de verbouwereerde Patta. Dan loop je al direct achter de feiten aan en eigenlijk kan ik over de eerste helft kort zijn. H.B.S. was net even feller en kon uitlopen naar een 0-3 voorsprong. Tijdens de rust was er (weer) een discussie over het systeem wat volgens mij niet van toepassing was. Eensgezind werd er afgesproken dat er strijd geleverd zou gaan worden in de tweede helft. Jeff (Jan, Piet, Joris en Jeff, die hebben baarden...) kwam broerlief Justin vervangen en Oguzan kwam in het veld voor aanvoerder Lesly (sorry, met ie). Na zo'n tien minuten werd Huub getorpedeerd op randje zestien en zelf posteerde hij zich achter de bal. Met gevoel (en een indirecte assist van Kris...) werd de bal tegen de touwen gewerkt en kwam de aansluitingstreffer op het scorebord. Slikkerveer drong H.B.S. terug in haar defensieve stellingen en helaas werd een treffer van Huub afgekeurd wegens vermeend buitenspel. Reroen (nog nooit eerder vertoond op de voetbalvelden: een dubbele schaarsliding...) kwam Kris vervangen en ook de vermoeide Daan maakte plaats voor Dion. De scheidsrechter had al een aantal keren aangegeven een keer geel te trekken en Dymon was de eerste gelukkige. Niet slim om daarna in discussie te gaan met de beste man want direct werd hem een tweede gele kaart voorgeschoteld en kon onze eeneiige het veld ruimen. Ook Jeff (gelijkenis met Sandokan is treffend, toch Ton...) kwam in het boekje van de referee evenals Dannie (bedankt Aai, d'n deus is lekkerder...) en Oguzan. Na een flitsende actie knalde Huub van zo'n meter of veertig (!) steenhard op de lat. Serieus, dit schot had een beter lot verdiend. Waar Slikkerveer aandrong, scoorde H.B.S. uit een counter nog eenmaal zodat we na zeven wedstrijden nog steeds onderaan staan met één schamel puntje. Toch, en ik blijf het toch zeggen, zien we met de week verbetering en is de sfeer optimaal. Aanstaande donderdag geen trainen maar vanavond vriendschappelijk tegen Rijsoord en gaan we zien of gemaakte afspraken nu wat duidelijker zichtbaar zijn in het veld.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x