Handige handjes gezocht

handige-handjes-gezocht

Geplaatst op: 18-02-2013

Na diverse projecten afgelopen jaren op ons Sliknest zijn we weer toe aan een nieuwe uitdaging. Ter plaatse van het uitgifteloket / materiaalhok ( naast het hoofdveld ) willen we een schitterend plein gaan creëren. Met de naam Jupilerplein gaan we met name in de zomer ( toernooien,etc ) hoge ogen gooien. Aangezien er nog wel wat werk te verzetten is zoals; garage leegruimen, nieuw kozijn plaatsen,tenten plaatsen enz, is wat extra hulp welkom. Begin maart gaan de werkzaamheden van start. Heeft er een ( beetje handig ) iemand wat vrije tijd over dan kan deze contact opnemen met ons Bestuurlid Onderhoud Ron Noorlander, telefoon 06-53251856.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x