Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Gretig Slikkerveer 2 klopt DHC | sv Slikkerveer

Gretig Slikkerveer 2 klopt DHC

Geplaatst op: 02-11-2015

Nadat de teleurgestelde Syl weer een beetje tot kalmeren was gebracht (wilde dolgraag vlaggen maar vandaag dus een delegatie van de KNVB aanwezig) werd er om 10.30 uur afgetrapt op een zonovergoten veld. De vooruitzichten voor vandaag zagen er goed uit: aanvoerder Reroen weer helemaal wedstrijdfit, het veld lag er prima bij en met de overwinning afgelopen week tegen VVGZ was een ieder erop gebrand om vandaag de drie punten mee te nemen naar ons aller Sliknest. Slikkerveer startte overdonderend. Direct werd de aanval gezocht en de keeper kon ternauwernood een inzet van Huubie keren. Uit de hoekschop genomen door laatstgenoemde kopte Reroen op de paal zodat de toon was gezet. Na zo'n tien minuten spelen viel dan de zeer verdiende openingstreffer: Lesly (oeps, sorry...) gaf een slimme steekbal en met een fraaie stift gaf Huub de keeper het nakijken. Zelfs Booi (hmm...da's niet zo mooi..) kwam in het vijandelijk strafschopgebied na een splijtende crossbal van Huub maar kwam net niet goed uit om doeltreffend uit te halen. D.H.C. kwam in het eerste gedeelte van de eerste helft geheel niet in het stuk voor en de ergernis was op de gezichten van onze tegenstander af te lezen. Zelfs drie maal geel moest de referee trekken aangezien de "jonkies" van Slikkerveer haar opponent de wil oplegde. Vaste supporter Buren (voortaan je helm maar ophouden..) zag het met een tevreden blik aan en zaak was nu om met deze stand de rust in te gaan. Helaas was Patta (selectieve doofheid..) vlak voor het rustsignaal kansloos na een afstandsschot maar moest hij daarvoor ook een paar keer handelend optreden (hetgeen hij perfect deed). Enigszins teleurgesteld werd er aan de thee genipt maar vastbesloten trokken de pittige kerels in rood en zwart weer ten strijde en aan alles kon je zien dat Slikkerveer 2 vandaag een overwinning wilde boeken. Huub haalde de achterlijn maar Dandy kwam een stap tekort. Weer een kans nu voor Les na een steekballetje van Roland (liever niet op rechts..) maar vooralsnog geen score. Aan de andere kant een fantastische pass van Kenzie (voice -mail?) op Huub (ook liever niet op rechts..volgende keer gewoon met twee linker spitsen..) maar de tweede treffer liet nog even op zich wachten. Die kwam er overigens wel. De ongrijpbare Roland (hèhè, hij is er weer..) was, net als Huub, een ware plaag voor de achterhoede van D.H.C. In eerste instantie stuitte hij op de goalie maar bleef in balbezit en legde perfect terug op de meegelopen eeneiige Iwar die beheerst binnenschoot. Massaal werd deze treffer gevierd en de voorsprong was dan ook zeer verdiend. Dandy (had zijn dag niet) maakte plaats voor Daan (ja maar..) om achterin de boel op slot te gooien en onverdroten bleef Slikkerveer de aanval zoeken. Een derde treffer kon niet uitblijven en na weer een weergaloze actie van Roland (worstelde zich op karakter langs zijn tegenstander) kon Les de derde binnen knallen. De doelpuntenmaker liet zich vervangen door Kris zodat we met Krissie ("die ballen kan alleen Özil en ik geven...") aanvallend weer wat sterker waren. Meteen gaf laatstgenoemde zijn visitekaartje af door steenhard op de bovenkant van de lat te mikken. Toch nog oppassen voor de voorwaartsen van D.H.C. maar Patta (wat zeg je..) gaf geen krimp en wenste niet te capituleren. De vermoeide Dyl ("ben helemaal verrot..") maakte plaats voor Justin en ook Jelle (prima invalbeurt..) kwam nog in de gelederen voor Kenzie. De buit was echter binnen en de frustratie bij onze tegenstander was groot want dit had D.H.C. niet verwacht. In de laatste minuut zelfs nog een rode kaart toen de libero de doorgebroken Kris neerhaalde. Het laatste fluitsignaal klonk als muziek in de oren en langs de lijn maakte coach Ashrul met zijn staf een vreugdedansje. De eerste overwinning in de Hoofdklasse is een feit en ik weet zeker dat het niet de laatste is. Dinsdag oefenen tegen VVOR en zondag tegen SJC. Alvast succes boys!Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x