Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Gezocht: selectietrainer voor Slikkerveer 3 | sv Slikkerveer

Gezocht: selectietrainer voor Slikkerveer 3

Geplaatst op: 02-06-2016

Voor het aankomende seizoen 2016-2017 is sv Slikkerveer op zoek naar een trainer voor het derde selectie-elftal. Wij zoeken iemand die bij voorkeur al enige ervaring heeft. Hij of zij zal nauw samen moeten werken met de trainer van het tweede team, William Rijsdijk.

Belangstellenden kunnen reageren via emailadres: vtz@svslikkerveer.nl t.a.v. Ruud Naaijkens of via: 06-16082428.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x