Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Gewijzigde toernooiprogrammas MP1 en MA1 toernooi | sv Slikkerveer

Gewijzigde toernooiprogrammas MP1 en MA1 toernooi

Geplaatst op: 08-06-2014

Doordat een aantal verenigingen het niet de moeite waard vinden om aan hun toezegging aan de toernooien bij ons deel te nemen te voldoen zijn we helaas genoodzaakt een gewijzigd programma samen te stellen. In tegenstelling tot de eerdere programma's beginnen we met het Hassink MP Toernooi om 10.00 uur en met het Frank Kieboom Memorial toernooi om 12.30 uur.

Download hier het programma voor het Hassink MP Toernooi

Download hier het programma voor het Frank Kieboom Memorial ToernooiSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x